далечни, с приятели и врагове. Водени от тези мотиви, а не от инерцията на традиционната  добродетелност покрай Коледа, нашето училище участва в благотворителния базар под егидата на Община Костенец, който се проведе тази събота между Т маркет и КЕШ в гр. Костенец. На щанда на СУ "Св. Климент Охридски" имаше не просто лакомства и сувенири, а ДЕЛА на Вярата! Достатъчно силна, за да устои на бурните пориви на вятъра. И достатъчно естествена, за да постигне свръхестествени резултати - чудесата на Коледа. Щастливи сме, че станахме част от тях!

По идея на Деница Трендафилова - ученичка от XII А клас, част от кулинарните изделия, на стойност 190 лв. бяха дарени на Дома за деца в гр. Долна Баня.

Благодарим на всички наши ученици и родители, които се отзоваха и включиха в това благородно дело. "Ръката, която дава надежда, не обеднява" - нека ви се върнат стократно времето, усилията и средствата, които вложихте, за да дарите Вяра, Надежда и Любов на ближните.