кънтри танц на мажоретният състав, който подготви настроението на аудиторията за шоуто на актьорите от театралното студио. А те за пореден път надскочиха високото артистично и естетично ниво, което всяко тяхно изпълнение поставя. Направиха шоу в духа и класата на "Комиците" със серия от скечове, в които с много чувство за импровизация и хумор разсмяха аудиторията. Учениците - актьори се сменяха, влизайки с лекота в шаржовите образи, сценичните костюми и играта. Всеки следващ скеч покачваше градуса на настроението и децибелите на смеха и аплодисментите в залата. На финала заедно с усмивките по лицата се появи и онзи издаен блясък на очите, предизвикан от трогателно искрените думи, с които театралната трупа се раздели със своите членове - зрелостници: Сами Алиг, Георги Кацаров, Кристин Иванова, Сияна Шкодрова и Христиан Атанасов. Думи, които показаха, че всичко, което видяхме, е толкова силно, защото се прави с голямо сърце и душа. Програмата продължи  с прочит на докосващо лични послания от трите XII - ти класа към ръководството на училището и учителите. Това предизвика носталгично умиление по всичко преживявано заедно в час през годините. А накрая усмивките отново грейнаха в снимките за спомен...И макар навън да беше мрачно, в залата стана слънчево. Защото смехът е слънцето, което пропъжда зимата от лицето на човек!

Благодарим за смеха и сълзите от споделена обич, които ни подарихте!