на световния футболен небосклон в САЩ. Какви спомени, а?! Е, днес те оживяха в сърцата на всички, защото гост на СУ "Св.Климент Охридски" беше именно героят от "Парк де Пренс" - футболната легенда Емил Костадинов. В качеството си на вицепрезидент на БФС, заедно с треньора на младежкия национален отбор по футбол - Александър Димитров, легендарната седмица на ЦСКА, Порто и Байерн Мюнхен присъства на тържествената церемония по откриване на новия училищен стадион. Сред гостите беше и кметът на община Костенец - г - н Йордан Ангелов с неговия екип. Символичното рязане на лентата - заедно от гости и домакини, доказа, че не е нужно Господ да бъде българин, за да се постигне голяма победа. Нужно е точно това общо отборно усилие на всички, което БФС, Общината и ръководството на училището демонстрираха, за да го има този модерен стадион. Вярваме, че радостта от футболната игра, сияеща от лицата на децата, е победата, която ще роди новите футболни легенди на България. И го вярваме, защото все пак... "Господ е българин!", нали?!