Последваха представяния на профилите ни за прием след седми клас - "Чужди езици" и "Природни науки". Ученици от VIII Б и XI Б клас, под ръководството на г - жа С. Петрова, демонстрираха колко вълшебно атрактивни могат да бъдат химичните опити. Показаха истински чудеса от верижни реакции, предизвикващи пламъци, отделяне на дим и феерия от цветове. И всичко това поднесено с фин хумор и игрова форма.

Не отстъпи по атрактивност и представянето на профил "Чужди езици". Ученици от VIII A, XI A и XI Б клас, с ръководители - г - жа П. Донкина, г - жа Н. Гьонкова и г- жа М. Ангелова, изнесоха истинска шоу програма с елементи на театър, музика, модерни танци и видео, представящи всички аспекти на изучаваните Английски и Немски езици.Представянето им показа, че езикът може да провокира не само интелектуалните, но и артистични качества на учениците.

"Пиронът" на програмата бяха двата хуманоидни робота в STEM центъра на училището. Те приветстваха, танцуваха, изпълняваха гласови команди и направиха всичко, за да накарат гостите ни да повярват, че това е Ден на отворените врати към...Бъдещето им. И към мечтите им, които са само на един избор разстояние....

СУ "Климент Охридски" - изборът на разума и сърцето!

НАПРАВЕТЕ ГО!